دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
شماره خبر: 67188
تاریخ انتشار: 1397/01/30 11:04
دیدار صمیمی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با جانبازان بیمارستان جنت شیرازمدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس به اتفاق جناب آقای راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، آقای همایون غضنفری مشاور امور ایثارگران و جناب آقای سعدی کارشناس بهداشت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از بیمارستان جنت شهر شیراز بازدید کردند.

بتول معلم در حاشیه بازدید از بیمارستان جنت شيراز و دیدار با جانبازان هشت سال دوران دفاع مقدس اظهار داشت: امروز ما هر چه داريم از جانفشاني عزيزان ايثارگر است و همه ما مدیون جانبازان و ایثارگران هستیم. بر همین اساس وظیفه داشتیم تا در روزهای اول سال جدید به عیادت این عزیزان بیایم تا مراتب قدرداني خود را در ديداري چهره به چهره به اين عزيزان كه طي سال هاي متمادي، مشکلات و سختي هاي زيادي را تحمل کردند برسانيم.

معلم در بازديد از بيمارستان جنت شيرازضمن ديدار با جانبازان اين مرکز به بررسي مشكلات و مسايل آنها پرداخت و افزود: هر ثانيه خدمت به جانبازان، عبادت است و اين خدمت يک موهبت و سعادت است که خداوند به هر کسي اعطا نمي کند.

مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري فارس در پايان اين ديدار براي رفع مشکلات جانبازان اين مرکز دستورات لازم را صادر کرد.

خانم بتول معلم