دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
شماره خبر: 67556
تاریخ انتشار: 1397/03/24 11:06
اولین جلسه کارگروه (( سازماندهی و مشارکت مردمی پدافند غیر عامل)) در سال 97 برگزار شدبه گزارش روابط عمومی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اولین جلسه کارگروه سازماندهی و مشارکت مردمی پدافند غیر عامل در سال 97 با حضور سرکار خانم معلم مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و سایر اعضا در محل استانداری برگزار شد.

در ابتدا مدیر کل محترم امور اجتماعی ، فرهنگی ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر بر لزوم هم افزایی بیشتر سازمانهای مردم نهاد ، با موضوع پدافند غیر عامل از طریق آموزش و توا نمند سازی و حمایت از آنها به عنوان بازوی اجرایی در کنار دستگاههای دولتی در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید تاكيد كردند.

معلم از دستگاههای عضو کارگروه خواست تا پیشنهادات ، طرح ها ، موانع و مشکلات حوزه کاری خود را در این راستا احصاء و به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی منعكس نمایند .

در پایان مقرر گردید بانک اطلاعاتی در خصوص سازمانهای مردم نهاد که در زمینه پدافند غیر عامل فعالیت می کنند ایجاد گردد و سپس برای هر یک از آنها با توجه به موضوع فعالیتشان ماموریت و اهداف مورد نظر تعریف گردد تا در مواقع بحرانی قابلیت اجرایی بیشتری داشته باشند.

 

خانم بتول معلم