دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
شماره خبر: 67558
تاریخ انتشار: 1397/03/24 11:06
نشست با اصحاب فرهنگ و هنربه گزارش روابط عمومی دفتر امور اجتماعی جلسه بررسی مسائل و مشکلات اصحاب فرهنگ و رسانه با حضور جناب آقای پژوهش معاون محترم ، سیاسی ، امنیتی ، اجتماعی ، سرکار خانم معلم مدیر کل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی تعدادی از اصحاب فرهنگ و هنر رسانه در محل استانداری برگزار شد.

معاون سياسي استاندار : یکی از بزرگترین دغدغه های دولت را کاهش آسیبهای اجتماعی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین آحاد مردم دانست و بحث چگونگی ایجاد  نشاط اجتماعی در جامعه رابسیار مهم و حائز اهمیت قلمداد نمود که مي بايست به این مهم به صورت اصولی ، ریشه ای و هدفمند نگريته شود و از مقطعی بودن پرهیز نماییم.

وی تاکید کرد یکی از مسائل مهم وکلیدی در بحث نشاط اجتماعی فرهنگ سازی وآموزش  در درون خانواده ها میباشد ، فردی که در درون خانواده با مدیریت و تربیت صحیح آسیبها را شناخته و در جهت تسریع و کاهش آن تلاش میکند به خوبی میتواند هم باعث شادی و نشاط خود و خانواده خود و هم دیگران شود.

در ادامه جلسه خانم معلم ضمن تاکید ویژه آموزش فرزندان در خانواده گفت: به جد پیگیر مسائل و مشکلات مربوط در حوزه فرهنگ وهنر میباشم چرا که اگر فرهنگ و هنر جامعه خوب عمل کند بسیاری از مسائل و مشکلات جامعه حل خواهد شد.

معلم تصريح كرد:  با ثبت NGO (سازمان های مردم نهاد )در این حوزه و فعالیت این سمن ها شاهد کاهش مسائل و مشکلات در حوزه فرهنگ و هنر می باشیم و انشالله بتوانیم با یاری و همکاری متقابل در جهت ترفیع مشکلات قدمهای ارزنده ای را برداریم.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی اظهار داشت :با حمایت و ارزش نهادن به اصحاب فرهنگ و هنر هم به خوبی شاهد شور و نشاط اجتماعی در جامعه میباشیم و هم اینکه در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی عمل کرده ایم و باید حرمت و جایگاه این اصحاب فرهنگ و رسانه حفظ شود .

 

در پایان اعضای اصحاب فرهنگ و رسانه حاضر در جلسه مسائل و مشکلات این حوزه را بازگو نمودند و جناب آقای پژوهش و سرکار خانم معلم در جهت رفع این مسائل و مشکلات مطرح شده قول مساعد دادند.

خانم بتول معلم