تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۷
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در جلسه هیئت اندیشه ورز:
مزیت برتر هیئت اندیشه ورز استفاده از خرد جمعی است
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: مزیت برتر هیئت اندیشه ورز استفاده از خرد جمعی و بهره گیری از دانش علمی اعضا در راستای مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی است.
مزیت برتر هیئت اندیشه ورز استفاده از خرد جمعی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، کیوان نیازی اردکانی؛ مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در جلسه هیئت اندیشه ورز گفت: آسیب‌ها فراوان است و در همه آن‌ها نمی‌توان مداخله کرد و باید اولویت‌بندی انجام شود و در چند حوزه اقدامات لازم را انجام داد.
وی با اشاره به اینکه یکی از فواید تشکیل هیئت اندیشه ورز استفاده از خرد جمعی است، افزود: برگزاری جلسات مستمر این هیئت باعث می‌شود با بررسی جامع و کامل آسیب‌های اجتماعی برای کاهش و به حداقل رساندن این آسیب‌ها راهکارهای مناسبی تدوین و اجرایی شود..
نیازی با تاکید بر تشکیل هیات های اندیشه ورز در حوزه آسیب های اجتماعی، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت صاحب نظران و نیز برگزاری مستمر نشست های کارگروه اندیشه ورز در شهرستان ها نیز می‌تواند در کاهش آسیب‌ ها بسیار موثر باشد .
لازم به ذکر است، در این جلسه برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پیشنهاداتی از جمله استفاده از ظرفیت نخبگان، همکاری با کارگروه‌های اجتماعی در استان، استفاده از پتانسیل استان در گسترش فضای شادی و نشاط در جامعه و شناسایی مشکلات استان و ارائه راهکار در این خصوص، مطرح شد.

منبع : دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
74716